Barcodes Czech Republic

barcodes.cz – the most trusted barcode supplier in the Czech Republic

Barcodes Czech Republic is an authorised member of the International Barcodes Network. It is run by local agents Murek and Jan Mudrik and provides barcode information, support, and authentic retail barcodes to businesses in the Czech Republic.

barcodes czech republic Barcodes.cz

Barcodes.cz je autorizovaným členem Mezinárodní sítě čárových kódů. Čárové kódy Česká republika provozují místní agenti Murek & Jan Mudrik a poskytuje podnikům v České republice informace o čárových kódech, podporu a autentické maloobchodní čárové kódy.

Barcodes.cz vstoupila na trh v lednu 2018 a je tak jedním z nejnovějších členů společnosti International Barcodes network (IBN). Naším cílem je zpřístupnit nabídku služeb IBN klientům v České republice. Poskytujeme čárové kódy a související služby za ceny příznivé i pro malé firmy a soukromé podnikatele s plnou zákaznickou podporou v češtině a v angličtině.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na adrese [email protected] s dotazy ohledně naší společnosti nebo našich služeb. Rovněž uvítáme jakoukoli vaši zpětnou vazbu.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Za tým Barcodes.cz

Barcodes Czech RepublicBarcodes Czech RepublicFlag of the Czech Republic